Navigácia

Preskočiť na navigáciu

Úvodná stránka

My Newsletter

Banerová upútavka na predstavenia

  Veselá vdova rasputin  Slahackova Pi čaj, miláčik! Mačky mamma mia Bajaja Punk rock Aj muži majú svoje dni Boyband Nová scénička Čarodejník z krajiny Oz
 • Plagát - RASPUTIN
 • Plagát - ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ
 • Plagát - NOVÁ SCÉNIČKA         štúdio Olympia
 • Plagát - VESELÁ VDOVA
 • Plagát - KOZLIATKA A VLK
 • Plagát - BOYBAND
 • Plagát - DOMOV (...kde je ten tvoj?)
 • Plagát - MAČKY
 • Plagát - PI ČAJ, MILÁČIK!
 • Plagát - BAJAJA
 • Plagát - MAMMA MIA!
 • Plagát - PUNK ROCK
 • Plagát - ROZUM A CIT
 • Plagát - AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI
 • Plagát - ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ

Premiéra výnimočnej tanečnej šou Just Dance už 20. septembra!

Zverejnené 17.09.2012

Premiéra výnimočnej tanečnej šou Just Dance už 20. septembra!

Fantastické tanečné výkony, svetelná šou a pútavé kostýmy sú zárukou nezabudnuteľného zážitku.

BRATISLAVA, 14.09.2012 09:10 | redakcia Šoubizu/ TS

Divadlo Nová scéna uvedie 20.septembra 2012 premiéru výnimočnej tanečnej show JUST DANCE – Dobrý večer, Broadway!. Fantastické tanečné výkony, svetelná šou a pútavé kostýmy sú zárukou nezabudnuteľného zážitku. Ohnivá salsa, vášnivé tango či romantický valčík na známe svetové hity nenechajú nikoho chladným.

Autorkou tanečnej šou, aká nemá na Slovensku obdobu, je tanečnica a choreografka Katarína Štumpfová, ktorá zúžitkovala svoje bohaté skúsenosti z účinkovania v podobných projektoch na Broadway.

Just Dance
(Foto: Access Promotion, spol. s r.o.)

„Na projekte Just Dance- Dobrý večer, Broadway! pracujem s tímom tanečníkov už dlhší čas a preto som veľmi šťastná, že náš sen sa stal skutočnosťou a už o pár dní budeme mať možnosť odprezentovať náš, modernejší pohľad na tanec. Na šou pracuje množstvo ľudí, ktorí patria vo svojom odbore k najlepším a preto verím, že sa ľuďom bude páčiť. Koniec koncov to je dôvod, prečo to robíme,“ povedala tanečnica.

Divadlo Nová scéna siahlo po takomto projekte prvýkrát, riaditeľ DNS Juraj Ďurdiak: “ Divadlo Nová scéna ponúka divákom nielen muzikálovú ale aj tanečnú a hudobnú produkciu a preto sme radi prijali projekt, ktorý rozšíri náš repertoár smerom k spoločenskému tancu. Projekt je v divadle dva roky a práve teraz prišiel ten správny čas ho uskutočniť.“

Just Dance
(Foto: Access Promotion, spol. s r.o.)

JUST DANCE – Dobrý večer, Broadway! je tanečná šou, ktorá predstavuje tanec v celej jeho kráse. Romantickú prehliadku štandardných tancov ako valčík, tango či walz striedajú ohnivé latinsko-americké tance samba, rumba a to všetko na svetoznáme hudobné hity.

Každý tanec, každá choreografia má svoj príbeh, ktorý v divákoch prebudí emócie. Vášeň, žiarlivosť, lásku, nenávisť, harmóniu. Katarína Štumpfová, Matej Chren, Ivana Surovcová, Tomáš Surovec, Natália Glosíková a ďalší sú špičkovými tanečníkmi a ich účasť v šou iba podčiarkuje jej kvality a výnimočnosť.

Just Dance
(Foto: Access Promotion, spol. s r.o.)

„Je to technicky mimoriadne náročný projekt, pretože všetky zložky tanec, svetlá, hudba a kostýmy musia byť presne načasované a zosynchronizované,“ povedal režisér projektu Karol Vosátko. „Takúto tanečnú šou režírujem prvýkrát a je radosť spolupracovať s tak výnimočne talentovanými tanečníkmi, ktorí sú navyše zladení, ťahajú za jeden povraz, čo sa v činohre bohužiaľ často nestáva.“

Tanečníci tvrdo trénovali celé leto, majú za sebou hodiny a hodiny driny, ktoré zúročia práve v tomto predstavení. No šou nie je iba o presnej choreografii zosúladenej so špeciálnymi svetelnými efektami ale aj o presnom pohybe a organizácii v zákulisí. Veď prezliecť si viac ako 60 kostýmov a 20 párov topánok v šialenom tempe, nie je maličkosť.

Spoznajte slávnu Broadway a preneste sa do sveta, kde tanec diktuje všetky pravidlá!

Účinkujú:
Katarína Štumpfová, Matej Chren, Ivana Surovcová, Tomáš Surovec, Natália Glosíková, Tomáš Antálek, Eva Prnová, Miroslav Martinovič, Ján Bumbák, Veronika Ferancová, Lukáš Hojdan, Andrea Zelinková, Katarína Lacková, Glenda Poláček
Autor : Katarína Štumpfová
Réžia: Karol Vosátko
Scénograf: Peter Jankú
Dramaturg: Ivo Ladižinský
LED desing: Braňo Vincze
Hudobná spolupráca: Matej Drlička
Kostýmy: Ema Klein


Premiéra 20. septembra 2012 v Divadle Nová scéna.

Špeciálne predstavenia

TALKSHOW S MICHALOM DOMONKOŠOM
VALENTÍNSKY KONCERT
BALADA PRE BANDITU
1+1=3
TALKSHOW S MICHALOM DOMONKOŠOM

Partneri divadla

S podporou:
Partner DNS:
Mediálni partneri: