Navigácia

Preskočiť na navigáciu

Úvodná stránka

My Newsletter

Banerová upútavka na predstavenia

  Veselá vdova rasputin Slahackova Pi čaj, miláčik! Mačky mamma mia Bajaja  Punk rock Aj muži majú svoje dni Boyband Vyhadzovači Nová scénička Čarodejník z krajiny Oz
 • Plagát - NOVÁ SCÉNIČKA         štúdio Olympia
 • Plagát - AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI
 • Plagát - PUNK ROCK
 • Plagát - ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ
 • Plagát - BOYBAND
 • Plagát - MAČKY
 • Plagát - ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ
 • Plagát - DOMOV (...kde je ten tvoj?)
 • Plagát - BAJAJA
 • Plagát - RASPUTIN
 • Plagát - VESELÁ VDOVA
 • Plagát - KOZLIATKA A VLK
 • Plagát - MAMMA MIA!
 • Plagát - ROZUM A CIT
 • Plagát - VYHADZOVAČI          štúdio Olympia
 • Plagát - RÓMEO A JÚLIA
 • Plagát - PI ČAJ, MILÁČIK!

Tlačová správa k premiére tanečnej show Just Dance - Dobrý večer, Broadway!

Zverejnené 13.09.2012

Tlačová správa, Bratislava, 13.september 2012

Divadlo Nová scéna uvedie 20.septembra 2012 premiéru výnimočnej tanečnej show „JUST DANCE - Dobrý večer, Broadway!" Fantastické tanečné výkony, svetelná show a pútavé kostýmy sú zárukou nezabudnuteľného zážitku. Ohnivá salsa, vášnivé tango či romantický valčík na známe svetové hity nenechajú nikoho chladným.
Autorkou tanečnej show, aká nemá na Slovensku obdobu, je tanečnica a choreografka Katarína Štumpfová, ktorá zužitkovala svoje bohaté skúsenosti z účinkovania v podobných projektoch na Broadway. „Na projekte Just Dance- Dobrý večer, Broadway! pracujem s mojim tímom tanečníkov už dlhšiu dobu a preto som veľmi šťastná, že náš sen sa stal skutočnosťou a už o pár dní budeme mať v Divadle Nová scéna možnosť odprezentovať náš, modernejší pohľad na tanec. Na show pracuje množstvo ľudí, ktorí patria vo svojom odbore k najlepším a preto verím, že sa ľuďom bude páčiť. Koniec koncov to je dôvod, prečo to robíme."
Divadlo Nová scéna siahlo po takomto projekte prvýkrát, generálny riaditeľ DNS Juraj Ďurdiak: " Divadlo Nová scéna ponúka divákom nielen muzikálovú ale aj tanečnú a hudobnú produkciu a preto sme radi prijali projekt, ktorý rozšíri náš repertoár smerom k spoločenskému tancu. Projekt je v divadle 2 roky a práve teraz prišiel ten správny čas ho uskutočniť."
JUST DANCE - Dobrý večer, Broadway!" je tanečná show, ktorá na javisku Divadla Nová scéna predstaví spoločenský tanec v celej jeho kráse. Romantickú prehliadku štandardných tancov ako valčík, tango či walz striedajú ohnivé latinsko-americké tance samba, rumba a to všetko na svetoznáme hudobné hity. Každý tanec, každá choreografia má svoj príbeh, ktorý v divákoch prebudí emócie. Vášeň, žiarlivosť, lásku, nenávisť, harmóniu. Katarína Štumpfová, Matej Chren, Ivana Surovcová, Tomáš Surovec, Natália Glosíková a ďalší sú špičkovými tanečníkmi a ich účasť v show iba podčiarkuje jej kvality a výnimočnosť.
„Je to technicky mimoriadne náročný projekt, pretože všetky zložky tanec, svetlá, hudba a kostýmy musia byť presne načasované a zosynchronizované:" povedal režisér projektu Karol Vosátko. „Takúto tanečnú show režírujem prvýkrát a je radosť spolupracovať s tak výnimočne talentovanými tanečníkmi, ktorí sú navyše zladení, ťahajú za jeden povraz, čo sa v činohre bohužiaľ často nestáva."
Tanečníci tvrdo trénovali celé leto, majú za sebou hodiny a hodiny driny, ktoré zúročia práve v tomto predstavení. No show nie je iba o presnej choreografii zosúladenej so špeciálnymi svetelnými efektami ale aj o presnom pohybe a organizácii v zákulisí. Veď prezliecť si viac ako 60 kostýmov a 20 párov topánok v šialenom tempe, nie je maličkosť.
Tanec je univerzálny jazyk, ktorému rozumejú všetky národy sveta.

Tancom rozpráva aj tanečná show „Just Dance - Dobrý večer, Broadway!"

Spoznajte slávnu Broadway a preneste sa do sveta, kde tanec diktuje všetky pravidlá!

Premiéra v Divadle Nová scéna 20. septembra 2012

Účinkujú:
Katarína Štumpfová, Matej Chren, Ivana Surovcová, Tomáš Surovec, Natália Glosíková, Tomáš Antálek, Eva Prnová, Miroslav Martinovič, Ján Bumbák, Veronika Ferancová, Lukáš Hojdan, Andrea Zelinková, Katarína Lacková, Glenda Poláček
Autor : Katarína Štumpfová
Réžia: Karol Vosátko
Scénograf: Peter Jankú
Dramaturg: Ivo Ladižinský
LED desing: Braňo Vincze
Hudobná spolupráca: Matej Drlička
Kostýmy: Ema Klein

 

 

Špeciálne predstavenia

1+1=3
RÓMEO A JÚLIA AFTERPARTY PO DERNIÉRE A 100.REPRÍZE
VIANOČNÁ ČAROVNÁ CESTA
BOHATÉ VIANOCE V DIVADLE NOVÁ SCÉNA
BALADA PRE BANDITU

Partneri divadla

S podporou:
Partner DNS:
Mediálni partneri: